დღე : 19
ღამე : 7
კონტაქტი

მერის წარმომადგენლები

1. ცენტრალური დასახლების I უბანი 

მერის წარმომადგენელი - მარინე მაკრახიძე 

მობ.: 599 41 43 17

 

2. ცენტრალური დასახლების II უბანი

მერის წარმომადგენელი - ირმა ბოლაშვილი 

მობ.: 598 43 47 47; 599 85 10 38

 

3. კომბინატის დასახლების I უბანი

მერის წარმომადგენელი - მირიან კლიმიაშვილი 

მობ.: 599 85 17 02

 

4. კომბინატის დასახლების II უბანი 

მერის წარმომადგენელი - მევლუდ ჩოხელი 

მობ.: 599 85 89 49; 599 10 20 73

 

5. ჭალა - წყაროსუბნის დასახლება 

მერის წარმომადგენელი - ვერა ჭიპაშვილი 

მობ.: 551 38 38 21

 

6. სადგური - ელექტროფიკაციის დასახლება 

მერის წარმომადგენელი - მაია მუჯარიძე

მობ.: 599 94 84 66

 

7. წმინდაწყლის დასახლების  I უბანი 

მერის წარმომადგენელი - კახი თოდაძე 

მობ.: 599 44 53 41; 599 00 44 23

 

8. წმინდაწყლის დასახლების  II უბანი 

მერის წარმომადგენელი - ნონა ჩერქეზიშვილი

მობ.: 595 32 26 74

 

9. ვერხვების ადმინისტრაციული ერთეული 

მერის წარმომადგენელი - დარეჯან შატბერაშვილი

მობ.: 577 64 30 55

 

10. ვერხვების დევნილთა დასახლება

მერის წარმომადგენელი - მზია მეტრეველი 

მობ.:595 32 07 10; 599 85 88 31

 

11. კვერნაქის დასახლება

მერის წარმომადგენელი - ნიკოლოზ მიქაბერიძე 

მობ.: 577 551 00 85 58

 

12. ბერბუკის ადმინისტრაციული ერთეული - (ბერბუკი, რეხა, სვენეთი, თორტიზა, ხელთუბანი)

მერის წარმომადგენელი - კობა ქარელიშვილი 

მობ.: 599 41 44 36

 

13. კარალეთის ადმინისტრაციული ერთეული - (კარალეთი, დიდი გარეჯვარი, პატარა გარეჯვარი, სათბურის დასახლება)

მერის წარმომადგენელი - ზურაბ მურადაშვილი

მობ.: 599 46 64 06

 

14. მეჯვრისხევის ადმინისტრაციული ერთეული - (მეჯვრისხევი, ზერტი, კვარხეთი, ფაბრიკის დასახლება)

მერის წარმომადგენელი მ/შ -  ვახტანგ რევაზაშვლი

მობ.: 595 08 05 04

 

15. სკრის ადმინისტრაციული ერთეული - (სკრა, ახალხიზა, რიეთი, დიდი გორიჯვარი, პატარა გორიჯვარი, კოშკები)

მერის წარმომადგენელი - ილია ოქროშიაშვილი 

მობ.: 599 85 17 52

 

16. ტირძნისის ადმინისტრაციული ერთეული - (ტირძნისი, მეღვრეკისი, ერგნეთი, თრგვისი, ბროწლეთი)

მერის წარმომადგენელი - მიხეილ გოგინაშვილი 

მობ.: 551 11 64 22

 

17. დიცის ადმინისტრაციული ერთეული - (დიცი, ქორდი, არბო)

მერის წარმომადგენელი - გია ჯალაბაძე 

მობ.: 591 96 70 87

 

18. ტინისხიდის ადმინისტრაციული ერთეული - (ტინისხიდი, ორთაშენი, თედოწმინდა)

მერის წარმომადგენელი - დავით ავაზნელი 

მობ.: 599 67 76 50

 

19. ქვახვრელის ადმინისტრაციული ერთეული - (ქვახვრელი, უფლისციხე, ველები)

მერის წარმომადგენელი - დიმიტრი მირუაშვილი 

მობ.: 598 85 82 58

 

20. შინდისის ადმინისტრაციული ერთეული - (შინდისი, ფხვენისი, ყელქცეული, ქვემო ხვითი)

მერის წარმომადგენელი - ზურაბ ყაჯრიშვილი 

მობ.: 599 98 05 82

 

21. ძევერის ადმინისტრაციული ერთეული - (ძევერის ადმინისტრაციულ ერთეულში შემავალი სოფლები: ძევერა, ქიწნისი, სათემო, შერთული)

მერის წარმომადგენელი - მოგელი ქობლიანიძე

მობ.: 551 69 05 10; 599 44 69 41

 

22. ზეღდულეთის ადმინისტრაციული ერთეული - (ზეღდულეთი, ბერშუეთი, კირბალი, ზემო სობისი, ქვემო სობისი, ქემო ახალსოფელი, ახალშენი)

მერის წარმომადგენელი - დავით ცერცვაძე

მობ.: 599 85 16 84

 

23. ახალუბნის ადმინისტრაციული ერთეული - (ახალუბანი, ქვეში, ახრისი, აძვი, მუმლაანთკარი, ჯარიაშენი, ციცაგიანთკარი, ქვემო არცევი)

მერის წარმომადგენელი - ტარიელ ვათიაშვილი 

მობ.: 555 59 59 51; 599 41 42 54

 

24. ატენის ადმინისტრაციული ერთეული - (ატენი, წედისი, ბნავისი, ოლოზი, ღვარები, იკვნევი, ზემო ქსოვრისი)

მერის წარმომადგენელი - შოთა ვანიშვილი 

მობ.: 598 22 70 00

 

25. ნიქოზის ადმინისტრაციული ერთეული- (ქვემო ნიქოზი, ზემო ნიქოზი, ზემო ხვითი)

მერის წარმომადგენელი - გიორგი ლაზარაშვილი 

მობ.: 591 54 10 41

 

26. მღებრიანის ადმინისტრაციული ერთეული -(მღებრიანი, პატარა წერეთი, დიდი წერეთ, ჭანჭხა, ოქიანი, დიდი ჭვარები, პატარა ჭვარები, პიტნარა, ბოცვნარა, ტამი, სახორცე)

მერის წარმომადგენელი - ტარიელ მაისურაძე 

მობ.: 598 33 91 95; 577 37 57 42

 

27. ბოშურის ადმინისტრაციული ერთეული - (ქვემო ბოშური,ზემო ბოშური, ბიისი, ბობნევი, ტუსრევი, ყველაანთუბანი, გაგლოანთუბანი, ლევიტანა, ორმოცი, თხილნარა, იფნარა)

მერის წარმომადგენელი - ჯუმბერ გიგაური

მობ.: 598 22 29 98

 

28. საყავრის ადმინისტრაციული ერთეული - (საყავრე, ფიცესი, ლული, გულხანდისი, დიდთავი, წითელი წყარო, ნადარბაზევი, ზემო ახალსოფელი, ფელი)

მერის წარმომადგენელი - გია ოქროპირიძე 

მობ.: 599 85 17 03

 

29. ხიდისთავის ადმინისტრაციული ერთეული 

მერის წარმომადგენელი - რამაზ რამაზაშვილი 

მობ.: 599 85 18 01

 

30. მერეთის ადმინისტრაციული ერთეული -  (მერეთი, კარბი, ქერე, კოშკა, გუგუტიანთკარი, ზარდიანთკარი)

მერის წარმომადგენელი  - მერაბ მახარაშვილი 

მობ.: 595 99 41 12

 

31. ვარიანის ადმინისტრაციული ერთეული - (ვარიანი, ახალდაბა, საქაშეთი, არაშენდა, ვარიანის მეურნეობა)

მერის წარმომადგენელი - ცირა ხიზანიშვილი 

მობ.: 598 11 40 48

 

32. შავშვების ადმინისტრაციული ერთეული  - ( შავშვები, ქვემო შავშვები, ნაწრეტი, წითელუბანი, ნადარბაზევი, ხურვალეთი, შავშვების დევნილთა ჩასახლება, ხურვალეთის დევნილთა ჩასახლება)

 

მერის წარმომადგენელი - როინ ადიკაშვილი

მობ.: 577 37 57 48

 

33. ტყვიავის ადმინისტრაციული ერთეული - (ტყვიავი, ფლავი, ფლავისმანი, მარანა)

მერის წარმომადგენელი - ივანე კორინთელი 

მობ.: 598 47 54 54